Náš

PŘÍBĚH

SPLNĚNÝ SEN

Pokud hledáte v centru Brna místo, kde se dá najít klid a ještě nechat zajásat Vaše chuťové buňky, našli jste to pravé místo. Naše Café Momenta.

Proč Momenta? Pro krásné momenty strávené v kavárně.

Když jsem v roce 2015 otvírala Momentu, splnila jsem si dlouholetý sen, mít kavárnu se zákusky, za kterými jsem jezdila do daleké Francie a sušenkami s originální chutí, které jsem vytahovala z trouby jen doma.

S limonádami, na které čekáte celý rok, než se na Zelném trhu objeví ta správná osoba, z jejíž zahrádky to bude mít nejlepší chuť.

Měla jsem štěstí, že jsem potkala ty správné lidi, které cukrařinu, práci s kávou nebo chutí pečovat o hosty dělají tak rádi jako já.

Mám jedinou ambici, zprostředkovat Vám výjimečný zážitek, ať už jste milovníci kávy nebo něčeho sladkého, jste na správném místě.

Táňa Kmenta

ORIGINÁLNÍ A LOKÁLNÍ

TÝM

VLASTNÍ DEZERTY

Když našemu šéfcukráři pochválíte jeho dílo, většinou odpoví s úsměvem: ,,Děláme to s láskou…˝

V naší cukrářské výrobně, která se nachází přímo v kavárně a kam můžete nakouknout přes prosklení schodů, vznikají dezerty podle slov našich zákazníků vskutku famózní.

Co si dát čokoládový cheesecake, malinový dortík nebo francouzský větrník s karamelem?

Samozřejmostí je, že si na něj ten karamel vaříme sami.

Chcete raději něco malého? Vyzkoušejte naše sušenky nebo mandlové lupínky s belgickou čokoládou.

Vše Vám rádi zabalíme i s sebou nebo si sedněte a vychutnejte si jedinečný zážitek z domácích dezertů, výborné kávy a úžasného pohledu na Zelný trh.

Chcete někomu udělat radost nebo chystáte oslavu?

Ať už máte svoji představu nebo si necháte od nás poradit, splníme Vaše přání na 100%.